Comments

1 Lola Lola | Web | 30. july 2013 at 2:35 | React

S tím, čtením starších věcí.. docela si myslím, že to může být fajn, ale taky nic takového nemám :D uvažovala jsem nad tím, že si začnu někam psát nějaké vážně hezké zážitky a momenty, abych se k nim později, třeba když mi bude na nic, mohla vrátit a trošku si zlepšit náladu, protože taky hodně zapomínám nebo spíš mám nějakou špatnou vlastnost, že si nechtěně pamatuju spíš ty horší věci než ty, které mi udělaly radost.. nevím, proč to tak je.
Sleduješ Arrow? U jakého jsi dílu? mě strašně bavila hlavně ta dějová linka na ostrově. Ale zase jsem vůbec nemusela takové ty záležitosti s tím klubem a tak.. úplný top to pro mě není, ale i tak je to dost dobrý seriál ;)
O tom řidičáku jsme se sice už trochu bavily, ale určitě to zlé nebude ;-) Taky jsem z toho měla dost obavy (tahle animace mě hooodně vystihovala: http://nd04.jxs.cz/067/048/083eb83395_73831491_o2.gif :D :D) , ono stejně nějakou chvíli trvá než se rozjezdíš, zvykneš si a naučíš se řídit ty auto, ne aby auto řídilo tebe, být si prostě za volantem jistá :D k čemuž já jsem se vlastně dopracovala asi až půl roku až rok po tom, co jsem ten řidičák měla. Nicméně ti přeju hodně štěstí a ať ti to jde ;)
A layout je moc pěkný, takový jemný a ta písnička je skvělá, zrovna dneska jsem ji poslouchala.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.