"Pigeons aren't scared of anything. They snad on electrical wires!"

15. july 2012 at 13:11 | valleria |  #diary

Neříkala jsem něco o seznamu věcí, které musím udělat? Hehe... jistě. Jak to asi dopadlo?

Přečetla jsem všechny díly Hunger Games a řeknu vám, že lituju každou knížku, kterou si odteď přečtu, protože pochybuji, že mě něco zaujme stejným způsobem. Shledávám velmi těžkým popsat, jaké to je číst. Člověk to asi nepochopí, dokud se do toho sám nepustí.

Co se týče seriálů - nepřijde vám, že jsem o tomhle téma už nějakou dobu nemluvila pořádně? - začal jsem koukat Baby Daddy, i když jsem nechtěla. Seriál ale teprve začíná, což je vlastně dobře - žádné dohánění. A překvapivě mě to baví. Sleduji novou řadu Pretty Little Liars, která je skvělá, ale chci slyšet aspoň pět pádných důvodů, proč Toby není v každém díle.

Přiznám se i k tomu, že poslední tři díly The Vampire Diaries jsem viděla teprve tento týden. Ale líbily se mi. Chystám se na sedmou řadu Supernatural, kterou jsem jaksi zanedbala. Castle už asi nedokoukám. Momentálně jsem na druhé řadě Modern Family. Výborný seriál. Každá rodina je sice jiná, ale MF vám potvrdí, že některé věci prostě probíhají i tak všude stejně. Seriál vás pobaví obyčejnými rodinnými situacemi. Sleduje se to velmi příjemně. (Titulek článku pochází z MF)

Také jsem se konečně podívala na The Finder, přesněji řečeno dva díly, s John F. Daleym a TJem Thynem. Seriál to není špatný, ale příliš mě to nezaujalo. I když jsem se dost pobavila, ale většinou to bylo v interakci s lidmi z Bones, takže bez nich by to asi nebylo ono. Mimochodem doporučuji díl s TJem 1x06. On je fantastický!

Pak mám pár "nových" seriálů, které chci teprve začít, ale nebudu o nich mluvit, dokud je opravdu nezačnu. Kdo ví, jak to dopadne.

A už zatraceně dlouho jsem nemluvila přímo o Bones. Všechny ty novinky z Comic Conu mi docela narušují můj klid. Víte, tím, že jsem měla Hunger Games a všechny ty ostatní seriály, sledovala jsem staré díly, dělala jiné věci, nějak jsem neměla čas přemýšlet nad tím, že chci nové díly, nové příběhy. A pak přišel CC. Děkuji! Naštěstí se ale vrací už 17. září s 26 díly. To už není tak dlouho, ne?

Což mě taky děsí.

Bije se ve mně totiž mnoho pocitů. (Páni, vážně tu jdu rozebírat pocity? :D) Chci září, těším se na změnu, nový život, nové zkušenosti, nové lidi. Nechci září, neuvěřitelně se toho bojím z milionu důvodů. Chci září, budou Kostičky. Z matematického hlediska je to dvakrát chci, jednou nechci, ale věřte mi, mám dojem, že ten strach je silnější.

Momentálně bych každopádně přeskočila pár týdnů, neboť se mi domů chystá tatínek. To zase budou krásné časy.

Občas mám dojem, že bych vám mohla nabídnout i něco jiného než plácání nesmyslů z největší části o fikci... třeba jindy.

Dnes máte smůlu. See ya later, alligator...
 


Comments

1 Wendulka Wendulka | Web | 15. july 2012 at 19:47 | React

Aach Hunger Games jsou dokobnalé :). Jinak já přečetla v pátek teprve první díl, ale už teď se těším na další :)). Jinak seriály teď moc nesleduji...ani nevím proč, jsem si říkala, jak na ně budu přes prázdniny koukat a ono nic :D.

2 Lola Lola | Web | 15. july 2012 at 20:45 | React

O Hunger Games mi vyprávěla už i kámoška asi si to budu teda taky muset přečíst ;)
S tím zářím to mám úplně stejně.. :D
a Modern Family jsem viděla teď nedávno někde v tv, byl to nějaký vánoční díl a nezdálo se to být špatné;)
nojo, tatínci... :/

3 Wendulka Wendulka | Web | 16. july 2012 at 11:16 | React

Díky za pochvalu recenze :D.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement