"Just because something is difficult, doesn't mean that I shouldn't do it."

14. april 2012 at 21:59 | valleria |  #diary
Jak tak koukám na to poslední datum, myslela jsem, že to bude horší. Tohle je ještě dobré, cítím se líp.

Pamatuji, když mi 17. duben neuvěřitelně vzdálený a ono je to už tohle úterý. A opravdu se divím, že jsem tak v klidu. Tuším, že se nervy ještě dostaví, ale zatím jsem v pohodě a mám dojem, že všechno bude dobré.

Nejvíc se mi líbí ta myšlenky, že už jen dva týdny a konec. Já vím, že v životě bude vždy někdo, s kým nebudu vycházet, kdo mi nebude sedět, ale po čtyřech letech už se opravdu těším, až některé tváře neuvidím. A už pak nikdy nechci němčinu. Prosím!

Příští sobotu už je konečně také den, kdy s kamarádkou navštívíme výstavu The Human Body. Jsem zvědavá, velice. Další víkend už budu dělat zkoušky na Karlovu Univerzitu, následujicí týden didaktické testy a písemné práce státních maturit. A pak už měsíc volno. Volno, heh, myslím studium, samozřejmě. Jo, až na toho 12. To si ještě střihnu zkoušky v Olomouci.

Sledování? Začnu něčím neobvyklým - konečně jsem viděla zase nějaký film a rovnou v kině. Zašly jsme na Hunger Games. Pro někoho, kdo četl knihu, to mohlo být slabé, ale já zatím na knihu čas neměla a film se mi velice líbil. Bylo to vážně dobré.

Hrozné je si nyní zvykat na pauzy How I Met Your Mother. Měla jsem tolik dílů, které jsem mohla sledovat za sebou, kdykoliv jsem chtěla. Ale zrovna v tuhle chvíli je to samá pauza. Povedlo se mi dohnat tři epizody Ringer. Jestli ten seriál nebude mít ještě alespoň jednu sérii, budu naštvaná. Jak jsem nebyl nadšená ze začátku New Girl, teď si každý díl opravdu užívám. Je to stále lepší.

Bones. Mám vůbec začínat? Myslím, že radši ne. Jen snad, ta další epizoda, 7x09 vypadá úžasně. Nemůžu se dočkat. Jo, jo, je to taky úterý...

Někdo z vás už navštívil letiště v Praze? Já tedy nikdy neletěla, ale byla jsem tam jednou. Dnes jsem viděla i terminál 2. Pěkné, velice. Teď mi ještě zařiďte let.

Loučím se.
 


Comments

1 Jenny Jenny | Web | 15. april 2012 at 15:17 | React

Hm, máš nabitý program :-)
Ať ti to ve škole všechno dobře dopadne :-)
Mně ty pauzy taky štvou, poslední měsíc se snad nic nevysílá...

2 Markéta Markéta | Web | 17. april 2012 at 19:24 | React

Doufám, že Ti všechno dopane co nejlépe! Držím palce!
Hunger Games jsem nejdřív četla a pak viděla a zklamaná jsem nebyla. Od začátku jsem nečekala, že bych z toho měla nějaký boom, ale nezklamalo mě to ;).
Já jsem tedy letěla zatím jen jednou. Bylo to fajn, ale přeci jenom ten pocit, jaká hloubka je pod tebou... Nemám ráda výšky :D

3 Markéta Markéta | Web | 17. april 2012 at 19:25 | React

A musím dodat, že máš překrásný design!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement