February 2012

"The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting a different outcome."

11. february 2012 at 22:15 | valleria |  #diary
Skutečně netuším, jak se tenhle článek vyvine. Jelikož nemám zrovna co ke sdělení, zřejmě z toho bude je mix myšlenek bez hlubšího významu. Původně jsem chtěla použít výraz "pavučina", ale to by znamenalo, že se ty myšlenky nějakým způsobem proplétají, o čemž už dopředu pochybuji. Vlastně žádná změna, že?

Začnu asi tím, že jsem už před několika dny změnila desing. Úplně obyčejný, oproti tomu, jak jsem ho viděla v hlavě, ale i přesto se mi kupodivu líbí a snad tu vydrží déle.

Pokud jste ještě neviděly (končím s -i, stejně se tu žádné mužské pohlaví nevyskytuje a ani nebude) film The Help/Černobilý svět, vřele doporučuji. Ke konci jsem i uronila slzu.

Víte, co je hrozné na tom, že se tak těším na nový díl Kostiček? Že dva týdny na to budu dělat praktickou maturitu, tudíž čím víc chci, aby byl duben, tím rychleji přijde i tohle všechno. Opravdu se netěším na to, že strávím čtyři hodiny účtováním a další čtyři za počítačem s úkoly z ekonomiky, ICT a PEKu. O tom, že další dva týdny na to už přijdou didaktické testy a písemné práce, se ani nezmiňuji.

Měla jsem na to týden a mám půlku. Tak nějak tomu neříkám úspěch, i když se dalo říct, že to skoro úspěch je, ale půlka úkolů na mém "prázdninovém seznamu"? To mi opravdu nepříjde skvělé.

Už bych si ráda podala i ty přihlášky do Prahy, když já stále nevím na co! Tedy, mám představu. Jenže je tolik možností a já si nejsem jistá, která se mi líbí nejvíc. Když vynechám fakt, že si opravdu přeji, abych se dostala do té Olomouce, ale jelikož z toho mám dost obavy, potřebuji i něco v záloze. A to mi jaksi chybí.

Když je takhle slunce, tak mi ani tak nevadí ten sníh a chlad, ale to nic nemění na tom, že chci, aby to už skončilo. Nutně potřebuji jaro! A pak hned červenec. Šlo by to?

Proč se nikdy nepoučím? Něco si naplánuji a pak to nedopadne. A já vím, že ty plány nevyjdou, ale i tak příště jdu a vytvořím si plán, aby ho zase někdo/něco mohl/o zničit. Proč jsou lidé předurčeni dělat stále dokola ty samé chyby? "The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting a different outcome." Bones 5x16 No, ano, skutečně.

Nějak se necítím na to, že bych se zase měla vrátit do školní lavice. Němčina, matika a ostatní. Nechápejte to špatně, matematika mi obvykle nevadí, ale od začátku školního roku bereme analytickou geometrii a už mě to opravdu přestává bavit, dokola stále to samé. Podobně jsem to měla na základce s chemií. Zbožňovala jsem jí, ale v devítce už jsme pak dělali většinu roku stále stejné rovnice, a nadšení mě opustilo.

Emily na twitteru? Love it. Především její a Davidovy zmínky o Bones, a ty fotografie.

Pro dnešek se loučím.

Hurts - Devotion

11. february 2012 at 20:54 | valleria |  #music
Nějak jsem pozapomněla, že tu mám rubriku "music". Debutové album skupiny Hurts 'Happiness' mi přijde skvělé a krom asi tří písniček se mi všechny velice líbí. V poslední díle The Vampire Diaries hrála právě tato, Devotion feat. Kylie Minogue. Jejich styl mě opravdu zaujal.


ICONS #8 HIMYM

9. february 2012 at 21:44 | valleria |  #graphics
Může vám to připadat šílené, ale snad nejsem jediná.

5 x Barney&Robin

Lee Pace and Anna Friel [Pushing Daisies]

5. february 2012 at 23:13 | little-wonders.blog.cz |  #famous
Nádherné fotky představitelů skvělého seriálu Pushing Daisies pro Emmy Magazine.


David Boreanaz&Jaime Bergman at PCA

5. february 2012 at 23:00 | little-wonders.blog.cz |  #famous
Přidávám pár fotek Davida s manželkou Jaime z letošních People Choice Awards, neboť mi přijdou úžasné.