"You have to choose what you win or lose, you can't have everything."

1. january 2012 at 18:24 | valleria |  #diary
Londýnský ohňostroj 2012 - jední slovem 'wow!'

Tak tu máme zase nový rok. Vůbec nevím, co se stalo s tím starým, a přestože mám strach z blízké budoucnosti, jsem ráda, že je pryč. Upřímně za moc nestál v mém případě. Nemyslím tím, že by se dělo něco vyložené zlého, ale prostě mi tenhle rok přišel neuvěřitelně únavný, ve smyslu znudění a neschopnosti něco dělat. Musela jsem to vysvětlit, pro případ, že by vás napadlo si myslet, že jsem měla moc práce.

Ono je totiž strašně fajn si namlouvat, že sledováním všech těch seriálu se cvičím na angličtinu, ale vážně... vážně? Já už tomu přestávám věřit. Akorát s nimi "ztrácím" čas, který bych mohla využívat lépe. A když už jsme u toho, How I Met Your Mother je vážně skvělý sitcom. Proč mi to zas trvalo tak dlouho?

Hm, mám dojem, že všichni ostatní se snaží nějakým pěkným způsobem sepsat jakési ohlédnutí za minulým rokem a já tu zas melu tohle. Abych já nebyla originální.

Novoroční předsevzetí. Já do toho vlastně ani nejdu, jen si tak říkám, že se budu víc snažit. V mnoha ohledech, především nebýt tak líná ohledně práce do školy. V tomhle jsem skutečně příšerná a musím to napravit. Kvůli sobě, chci v životě něco dokázat a to se mi s tímhle přístupem nepodaří. Někdo by se možná mohl divit. Já, jejíž známky se vždy pohybují především mezi jedničkami a dvojkami, vyjímečně je to něco horší, co vždy všechno má, ale já opravdu nevím, jak k tomu dochází. Přijde mi, že naprosto nic nedělám. Veškeré úkoly dělám na poslední chvíli, neustále od toho odcházím, že mi to trvá několik dní. Co já se takového účím? Třeba momentálně, má příprava na maturitu... jeden velký vtip.
Zpět k původnímu tématu. Je tu i více 'záležitostí', ve kterých se musím polepšit, ale netřeba to rozvádět.

Zpět k Vánocům, na chviličku. Víte, říkala jsem si, když tu táta nebude, můj hlavní důvod, proč nemám tyhle svátky ráda, možná názor změním. A ano, bylo to jiné. Klid, peace and love. Ha, ha. Ale ne, teď vážně. Díky tomu, že tu táta nebyl a i tak nejsem z Vánoc nadšená, už aspoň konečně vím, že jsem si to, že mi to celé přijde strašně hloupé a bezvýznamné, nenalhávala a neskrývala zatím 'skutečný' problém (kterým by táta byl, kdybych si svátky užila i bez něj). Nebudu tu ale rozebírat proč, nechci to nikomu kazit.

Něco pozitivního, třeba se tu brzy konečně... co si to namlouvám? Proč já to pořád dělám?

Tak alespoň slavnostní zakončení; přeji šťastný a úspěšný rok 2012.
 


Comments

1 Lola Lola | 1. january 2012 at 20:47 | React

Nevím čím to je ale s učením a školou mám podobný problém... sakra maturita se blíží čím dál víc a mě se zdá, že se učím čím dál míň... vůbec se mi do toho nechce, zdá se mi, že hlavu mám plnou jiných starostí a proto se vůbec nezvládám soustředit na to na co bych měla..
Tak strašně chci věřit, že tento rok bude o moc lepší než ten předchozí.. hlavně ten poslední půl rok mi přišel jako naprosté mrhání časem.. škoda, co se dá dělat, vrátit to nejde.. Tak ještě jednou přeju ať se ti v novém roce daří, ať je opravdu lepším a plným nezapomenutelných skvělých okamžiků ;-))
HMIYM sleduju taky.. ne nějak pravidelně. Teda kromě nové 7. řady, u které jsem zatím viděla díly všechny. Jinak to tak nějak střídám a vybírám díl podle toho, jak se mi líbí název, nějak se mi totiž nechce do toho sledovat celých 6. řad postupně :D

2 bones1 bones1 | Web | 1. january 2012 at 22:52 | React

Vôbec nie si jediná ,ktorá má strach z budúcnosti..či už tej blízkej...no môžem povedať ,že sa bojím...a to som len na základke...dúfam ,že to nejako zvládnem :/
Ja som si to tiež doteraz hovorila ,že keĎ pozerám Bones tak sa niečo učím...no,ale možno nejaké tie základy hej..to beriem,ale teraz už sa zaoberám len na dej a tak...koho zaujíma Anglina..aj keĎ ja tento jazk chcem ovládať..uvidíme ako to dopadne
Ja na nový rok už radšej nič nevravím ,lebo aj tak to vždy poruším..tak na čo?
k by si si chcela pohovoriť...chcela by si sa z niečoho vypísať...pokojne mi napíš na FB...viem ,teda ak sa teda nemylim tak ty si jedna z tých (ako aj ja) ktorá sa radšej vypíše...:) tak ak by si niečo potrebovala :)

3 Bastera Bastera | Web | 4. january 2012 at 21:22 | React

Víš, jak to tak čtu buď ráda, že aspoň sleduješ ty seriály, já mám pocit, že nic nedělám, protože nic nestíhám a protože si ten čas prostě nějak vždycky nechám protéct mezi prsty, aniž bych něco stihla a nestíhám ani ty blbý seriály :D Jinak jsem ráda, že aspoň jednou pro Tebe byly ty Vánoce vcelku v pohodě, i když nevím, proč předtím ne a  chápu, že se Ti o tom nechce mluvit... Krásný Nový rok tedy :)

4 Jenny Jenny | Web | 5. january 2012 at 18:42 | React

Ahoj. Pokud sleduješ seriál 'Sběratelé kostí' a máš ráda Angelu Montenegro, zapoj se do projektu, který jsem vystavila u sebe na blogu (odkaz viz WEB).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement