"When I get sad I stop being sad and be awesome instead! True story!"

22. january 2012 at 10:11 | valleria |  #diary
Mám pocit, že bych se měla omluvit, za to, že jediné, co sem dávám, jsou tyhle moje řeči. A to mám přitom rozdělané a rozmyšlené i jiné příspěvky, ale co už se mnou.

Nechci to zakřiknou, ale docela pěkně si teď rozumím s bratrem. My si tedy rozuměli vždy, i když se občas hádáme, který bratr se nehádá se svou mladší sestrou, ale v poslední době je to vážně fajn. Na zabití je sice pořád, ale snažím se to jeho pubertální chování (jeden by řekl, že už to má za sebou) přecházet. Máme i nové společné téma; seriály. Já začala s HIMYM a on s TBBT. Ale mám chuť ho uškrtit za to, že kouká v češtině.

Četl jste někdo Evžena Oněgina? Já zrovna ano, přestože jsem krom Kytice nechtěla mít v maturitní četbě žádnou poezii, i když je to román ale veršovaný, a velmi se mi to líbí. Dokonce pokaždé, když kniha zavřu a vracím se k vlastní myšlenkám, které jsou velmi často i v agličtině, rýmuji je. Nesnažím se o to, nějakým záhadným způsobem to samovolně provozuje můj mozek.
Když už jsem u té četby, u nás ve třídě 90% lidí opravdu čte knihy k maturitě. Je to zvláštní pohled, najednou téměř každého skoro pořád vidím s knížkou v ruce. Překvapuje mě to.

Včera jsem se sestrou shlédla Morning Glory. Ze začátku se mi zdálo, že to bude film dost o ničem, navíc volba hudby mi přišla skutečně špatná. Celkově tedy film vážně žádný zázrak, ale byly v něm i lepší a zábavné momenty.

Asi nemá cenu vypisovat vše, co jsem psala na Twitteru ke Glee i sem, ale zkusím to v jedné větě. Díl to byl velmi dobrý, jsem ráda za Willa a Emmu, Sue, pokračuj se svými hláškami o Davidovi a Rachel, prosím, řekni ne a vysvětli Finnovi, proč to není vhodné.

Z tohoto týdne už jsem viděla jen stý díl The Big Bang Theory. Zasmála jsem se, jak jinak, ale přiznám se, že jsem nikdy moc nefandila páru Penny/Leonard. Ale ještě uvidíme, jak se vše vyvine. A vlastně ještě New Girl, ale k tomu nemám moc co říct.

Mám dojem, že si z nás ta zima střílí. Sice třeba celý den sněží, druhý den se vše ale roztopí případně rozmočí, neboť sníh vymění déšt. A když už je nasněženo, je to krásné na pohled. Ovšem jinak už se nemůžu dočkat jara. Potřebuji, aby mi slunce dodalo trochu energie.

A také jsem nastavila nový design. Je to jen přechodné. Chtěla jsem aspoň něco jednoduchého s Pushing Daisies a tohle mi celkem stačilo.
 


Comments

1 bones1 bones1 | Web | 22. january 2012 at 12:23 | React

:D rovnako to mám aj ja so ségrou :D ,ale teraz vážne vychádzame spolu lepšie než kedykoľvek...dúfam ,že to vydrží čo najviac :D
Ku Glee...presne ten istý názor mám aj ja :D totiž nie ,žeby som bola nejaký veľký FAN Glee...,ale keĎ Sue tam už dvakrát spoemnula Davida :D nejak osm si to musela pozrieť...možno sa aj dočkáme a vážne tam bude :D :D :D
Dess je super! :)

2 Jenny Jenny | Email | Web | 22. january 2012 at 12:43 | React

Nová lay je moc povedený ;-)
Zima si z nás vážně střílí...
TBBT jsem ještě neviděla, ale příjde na to :)
Evžena jsem četla a byl moc krásný, ale je fakt, že kdyby nám učitelka literatury neřekla, o čem to je, tak to asi nepochopím :D

3 Bastera Bastera | Email | Web | 22. january 2012 at 16:06 | React

Já to mám se sestrou pořád tak nějak po různu :) Zima si z nás vážně střílí nejvíc mi příjde vtipné, když na Smíchově prší a vylezu o 4 stanice metra dále a tam sněhová vánice :) Evžena jsem nečetla, ale  věřím, že to může být pěkné :)

4 Lola Lola | Web | 22. january 2012 at 17:51 | React

Evžena jsem četla i viděla velmi dobře zpracovaného v divadle. A líbilo se mi to.
K seriálům.. pomalu nestíhám ani ty dva svoje nejoblíbenější.. o hláškách o Davidovi v Glee jsem slyšela, myslím, že to může být super, ale pochybuju o tom, že se někdy dokopu k tomu, to sledovat.. ;-)
Taky se už těším na jaro, takovéhle počasí, co je teď, mi na mé depresivní náladě zrovna nepřidává.. :-/ :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement