"What appears to be the end, may really be a new beginning."

14. january 2012 at 22:34 | valleria |  #diary

Znáte to, když je od vás očekáváno vyprávění o novinkách a zajímavých příhodách za jistý časový úsek, a přestože se toho přihodilo spoustu skončíte u toho, že vlastně nemáte co říct?
Tak to je případ uplynulých dvou týdnů.

Na školu si nemohu stěžovat, na sebe ovšem ano, ale to už je jiná. Vše v pořádku je i v jiných ohledech, samozřejmě by mohlo být lépe, to vždy, ovšem vždy také může být hůř. Tak proč si stěžovat na ty malé každodenní nepříjemnosti?

To jediné, co pokládám za důležité je můj včerejší maturitní ples. Pátek třináctého nic nezkazil, alespoň v mém případě. S každým dnem, kdy se ples blížil jsem měla nervózní pocit, který se ve čtvrtek proměnil ve stav, při čemž jsem nemohla uvěřit, že je to tak blízko. V pátek, odečtu-li čas strávený s přípravami, mi to už tak nějak bylo jedno. Až na moment úzkosti po výlezu z metra. Zajímavé, pak mě to zas přešlo a obavy mě opustily. Netuším, jak k tomu u člověka, jako jsem já, došlo, ale rozhodně si nestěžuji. Naopak, aspoň jsem si večer více-méně užila. A měli jsme celkem pěkný nástup, řekla bych. Je to zvláštní být na vlastní maturiťáku. Přijde mi to jako taková tečka za tou snadnější částí, myslím, co se čtvrťáku týká. A co mě skutečně fascinuje je částka, kterou lze vybrat do plachet. Jestli mají všechny třídy podobné částky, kolik peněz s sebou lidé na ty plesy nosí?

Když jsem u těch peněz, plánovaná after party nevyšla, jak bylo naplánováno, tudíž jsme se chtěli přesunout někam jinam - v tomhle momentě už jen malá skupinka lidí - shodou náhod byl cílem bar, který je kousek od místa, kde bydlím. Daleko však od místa, kde jsme byli, tedy za podmínky, že v tu hodinu už nejezdí metro. Řešením bylo vzít si taxi. A co je na tom tak zajímavého, že to musím zmínit? Bude to proto, že jsem těsně před nástupem na zemi našla ležet pětistovku, tudíž jsme se svezli zadarmo a ještě nám něco zbylo. Tohle ponocování po barech však vůbec není pro mě. Z mnoha důvodů, kvůli kterým to obvykle neprovozuji, i když to bylo místo zábavné, byla jsem už tak unavená, že jsem se cítila jak opilá. Ne že bych někdy byla a veděla bych, jaký je to pocit, ale prostě jsem měla dojem, že už napůl nevnímám, co kdo říká a při chůzi, jako bych to ani nebyla já.

Ještě se s vámi podělím o zábavnou hlášku od bývalého opilého spolužáku mého bratra, který byl v noci se mnou.

- Volal mi tvůj táta.
- Já vím.
Já: Co? Co chtěl?
- Ale tvůj ne... I když vlastně, tvůj taky. :D

K pátečnímu dni nesmím zapomenout ještě Kostičky, které jsem stihla ráno. Vynikající díl. Atmosféra byla velmi napjatá, love it! Nový vysoce inteligentní sériový vrah, Caroline, Wendell, Hodgins a jeho konspirace, Hodgela a samozřejmě B&B, poslední scéna především. Někdy se přistihnu, že tomu stále nevěřím. Hehe. Nebudu to prodlužovat, kdyby to po mně někdo vyžadoval, dala bych pět hvězdiček.

Ze seriálů, které jsem doháněla dnes - to víte, po včerejšku nechyběla bolest nohou, tak co jsem mohla dělat? - zmínim asi jen svou radost nad posunem se Spencer a Tobym. Jen tak dál.
 


Comments

1 Kelly Kelly | Web | 14. january 2012 at 23:32 | React

Ano, i když se děje spousta věcí, najednou člověk stejně zjistí, že nemá co vyprávět, nebo už se mu ani nechci, i když v okamžiku, kdy se něco dělo, si říkáš, ty jo, tohle musím říct tomu a tomu.
Jsem moc ráda, že sis maturitní ples užila. Opravdu. Je to noc, na kterou se nezapomíná. A vypadala jsi opravdu úchvatně :)
Na našem maturiťáku se po nás peníze neházeli, ani jsme v podstatě žádné nevybírali, akorát peníze za lístky na malou tombolu, ale na druhou stranu jsme měli dost drahé vstupenky.
Páni, pátek 13. byl tvůj šťastný den :) Taky bych někdy chtěla najít víc jak korunu :D
Hláška dobrá :D mohla to být vtipná situace.
Ano, Kostičky byly vynikající :)
Nohy bolavé z podpatků, tancování a dlouhé noci znám :))

2 Adelle Adelle | Web | 15. january 2012 at 16:32 | React

Jsem ráda, že ses bavila a vše nakonec přežila. :) Určitě to musel být příjemná a pěkný večer.
Se závěrem, že vlastně nemám co říct, jsem skončila i u sebe na blogu. Prostě to tak je, když mám tolik věci na srdci, není čas. A pak zase naopak.
Bones jsem neviděla, nechávám si je až po dokoukání páté a šesté řady. (Bůhví, kdy to bude.) Na PLL se také teprve chystám.

3 Jenny Jenny | Web | 15. january 2012 at 16:43 | React

Čtvrťák měl i snadnější část? :D Je fakt, že jsem se začala učit měsíc před maturou... ehm... to nezkoušej... vážně ne! :D Snad sis to pořádně užila ;-)

4 Lola Lola | 15. january 2012 at 18:53 | React

Tak ne maturitní ples jsme neměli.. co jsem koukala na fotky, tak ti to moc slušelo ;))
Zní to, že sis večer užila, což je fajn :)
Nový díl Bones jsem ještě neviděla.. protože jako obvykle nestíhám, ale aspoň teď vím, že se mám na co těšit ;)

5 Bastera Bastera | Email | Web | 22. january 2012 at 16:03 | React

Jsem moc ráda, že sis ten ples užila vážně a podle fotek na twitteru Ti to strašně slušelo :) S tím taxi je to fain, nám se ta afterparty až tak nějak moc nepovedla bohužel :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement