I'm not crazy, my mother had me tested.

6. november 2011 at 22:35 | valleria |  #diary
Cože jsem to minule říkala o tom, že mám na příště více a zajímavější informace? Budete to považovat za lež, když z toho nic nebude? Kolikrát jsem říkala, že přestanu s těmi otázkami?

Jeden testový týden za mnou, další přede mnou a ten následující si otestuji své znalosti z češtiny a angličtiny ve Scio testech, jakási zkušební maturita či co. Víte, co je vtipné? Stále měním názory ohledně toho, kterou část maturity neudělám, s vynecháním praktické, protože o té si to myslím průběžně pořád. Původně jsem měla dojem, že účetnictví. To mě docela přešlo. Ekonomika, velká spousta teorie, ale když mi nepraskne hlava, bude to snad dobré. Skončila jsem u češtiny. Čím více těch zkušebních rozborů textů děláme, tím více tupá si přijdu. A nesnažte se mi to vymlouvat, vím, co říkám.


Seriálová část. Já tedy nevím, jak to máte vy, ale já jsem spokojená, když v The Big Bang Theory není Priya. Vážně jsem jí neměla ráda. Za to jsem si docela už i oblíbila Amy. S Penny a Bernadette dodávají seriálu jinou stránku humoru a já si to užívám.

Ke Glee. /Jakoby mi snad někdo nakazoval sdělovat vám své názory na vše, co sleduji./ Snad jen, že Finn se ve čtvrtém díle choval velmi hezky. A nechápu, proč mají s Rachel tak málo scén, nemluvě o tom, že neměla ještě žádné sólo a ani to nevypadá, že nějaké mít bude. Z Puck/Shelby jsem trochu rozpačitá... A Blaina nemám ráda. Čistě konstatování, ale to asi víte.

Už jsem se vám někdy svěřovala, že zbožňuji Damona? Bohužel ale musím říct, že mi vadí snaha Eleny vrátit Stefana. A to ze mě nemluví Delena shipper, jen mi to přijde trošičku nudné. Mimochodem, stále mě překvapuje vidět v roli Klausovy sestry herečku z toho seriálu o mořských pannách, z toho, co bylo před Disney Channel. O tom, že hrála i v Pretty Little Liars ani nemluvě. Když už jsme u toho, zahlédla jsem nový Spoby kiss v promu na rok 2012. Mohu se radovat? Znamená to něco víc?

Co dalšího jsem viděla? Hmm, hmm... a jo! Kostičky! Málem bych zapomněla.

Vtípek. Pobavila jsem vás? Já sebe tedy ano. Haha, prý zapomněla.
Má cenu to vůbec rozebírat? Po tolika měsících čekání něco napsat musím, pravda. Ve zkratce, ať vás moc neotravuji - jako by to mělo smysl psát, když jsem asi nikdy nenapsala článek bez alespoň malinké zmínky. Začnu u Sweetse. Bála jsem se, že mít ho více zapojeného do případu mi nebude vyhovat - přestože jeho postavu mám ráda - ale mé obavy jsou pryč, neboť se mi to naopak líbilo. S Boothem tvoří dobrou dvojku. Příkladem je scéna s popisem života oběti na jídle a v tom autě. "Agent Booth..." - "No." - "No what? You don't even know what I was gonna say." Michael je naprosto rozkošný. Ani Cam nedokáže odolat, přestože nemá v laborce co dělat. "Tell him to stop looking at me like that. Would you please tell him to stop?"

"She's having the baby so the next generation will have someone to make them feel dumb." - "Seriously." :D

"Is it the full figure?"
"Killjoy."
"We'd be terrible parents if we didn't break the rules."

Angela je úžasná.

K jádru věci. Nikdy jsem nepatřila mezi ty, kteří si myslí, že když se dají dohromady hlavní postavy seriálu, znamená to jedině pád. Tenhle krok žádný pád neznamená. Je to na scénaristech. Ano, je to zatím jen jeden díl, ale dovolím si říct, že to ti z BONES zvládli skvěle. Když nezkazili Angelu s Hodginsem, proč by měli Bootha s Brennanovou? S chemií, jakou mají David a Emily. Myslím, že v prvním díle bylo velmi dobře ukázané, že i když jsou nyní pár /with a baby on the way :P/, neznamená to, že najednou uvidíme jiné postavy než v posledních šesti řadách. Myslím, že tato změna jen přidá ději na kvalitě. A teď trochu více jako crazy shipper. Dva polibky a dokonce I love you od obou? Žiju já vůbec ještě? Nejsem někde v nebi? A způsob, jakým to bylo řečeno, jasně naznačil, že si to říkali i předtím a pravděpodobně i často. Jako by šlo o normální věc... Po tom všem, tohle je něco úžasného. Dobrá, neviděli jsme žádný začátek, žádný první moment, ale vážně se přes to ještě někdo nemůže přenést? "You are going to ask me to marry you."

"Wouldn't you like to have horses though?" - "Oh God, horses, why did I think this was going to be easy?" No, už by mohl být pátek, ne?

Whoops. Přijměte mou omluvu. Čím si to vyžehlit? Začínám číst Němou barikádu. A už je zase neděle. Kam se poděla příhoda ze včerejšího rána? Ztracena v čase. A nyní mě čeká další ekonomika. Tentokrát však už čtvrtý ročník. Hurá, národní hospodářství! Doteď to byla témata k maturitě. Vcelku snadné k učení, vzhledem k tomu, že se to člověk už jednou učil.

Smích malého dítěte je skutečně něco tak úžasného.

Vážně si sama sebe v takové roli nedokážu představit. Mám dojem, že tyhle věci nejsou nic pro mě. Představy jsou sice hezké, ale až realita udeří? I'm so gonna fail. /Že nemáte tušení, čeho se to týká? Dobře, to mi vyhovuje./
 


Comments

1 bones1 bones1 | Web | 7. november 2011 at 21:49 | React

Tak s maturitou samozrejme držím palce!!!:) zvládneš to! :)

k serialom ako Glee a podobne sa ani byjadrovať nebduem ,pretože nejak nesledujem...možno niekedy príde čas :D

No a k Bones...I LOVE THIS! nevidela som nejaké veľké mínus v prvej epke a cítom ,že ke´D to pôjde ďalej žiadna chémia sa nestratí ako si povedal veĎ je to Demily ! Sweets mi nevadí nejak veľmi to nie ,ale proste teším sa keĎ to zasa bude Booth/Brennan nie kvoli tomu ,že nemám rada Sweetsa to nie...,ale proste to je B&B! :D Angela bola perfektná :D a Wendell s hláškami...zatiaľ nemám čo kritizovať,len povedať ,že mi nevadí ,že sú spolôu a teším sa na PIATOK :D

2 Lola Lola | Web | 11. november 2011 at 22:48 | React

Mám pocit, že jsem kdysi s tebou probírala a pak nedořešila tu maturitu na Twitteru.. maturuješ i ústně z účta?..
Já se vždycky strašně bála ekonomiky taky, ale už mě to tak trochu přešlo, když to teď opakujem a příjde mi to, že se docela i dá. Trochu se obávám angličtiny, protože jsem strašný trémista, co se týče mluvení..
První 3 seriály nesleduju, takže i když jsem si tvé názory přečetla, nejsem v obraze, protože mi to moc neříká.. :D
Ze Sweetse jsem byla hlavně poslední sérii trochu rozpačitá, zdálo se mi, že ho tam tak nějak cpou na sílu.. ale teď mi přišel v pohodě ;) Celkově se mi díl moc líbil. Takový až pohádkově spokojený, ale byla jsem tak nějak za to ráda ;) Hlavně ta scéna, kdy Angela pouštěla Kůstce to video - rozkošné :))

3 Adelle Adelle | Web | 13. november 2011 at 13:55 | React

Takže pěkně po pořádku. Teď už máš za sebou i druhý testový týden, tak doufám, že vše dobře dopadlo. Na příští týden držím palce ve Sciech. S tou maturitou ti rozumím, taky mívám takové stavy, ale myslím, že přeháníš. Všechno dobře dopadne, ať už to bude ekonomika, účetnictví nebo čeština. Jenom si musíš trošku věřit.
Puck/Shelby mi vyhovuje, myslím si, že by to mohlo být zajímavé. Taky nemám ráda Blaina a na můj vkus dostává příliš mnoho prostoru (vzhledem k tomu, že má minimálně ještě další 1 rok jistý).
V TVD jsem teď ztracená, ale taky mi přijde příběh 'pojďme Stefana napravit' taková moc otřepaná a nezajímavá. Nevím, jak se to ale vyvine dál, takže...
:D Mě si pobavila, myslím, že to snad tady ani nebudu rozebírat. Už jsme o tom spolu mluvily. Jen bych dodala - "She's having the baby so the next generation will have someone to make them feel dumb." :D
A ano, vůbec nemám ponětí, čeho se to týka. Ale myslím, že nikdy v ničem nepohoříš, pokud se o to budeš jen trošku snažit. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement