"How did China take over the world with instructions like these?"

19. november 2011 at 15:29 | valleria |  #diary
Nemůžu říct, že by mi volný čtvrtek a pátek k něčemu byly, ale nechápejte to tak, že bych za ně nebyla ráda. Nemusela jsem do školy, to je dostatečné. Ale chci se teď vidět, jak se začnu zase učit a dělat si povinnosti, heh. Když jsem u té školy, přesně jsem věděla, že mé výsledky scio testů budou z češtiny horší než z angličtiny. Dobrá, žádná tragédie to není, pořád by to vyšlo za jedna, ale ten fakt, že mám z cizího jazyku vyšší úspěšnost, mě pobavil.

Asi jsem učinila pokrok. Nevím, jak to dopadne, ale třeba mi to uvědomění k něčemu bude. Totiž, historii/biologii/vše, co mě zajímá - od toho jsou knížky, odborné časopisy a podobně. Ale na dnešním trhu práce s vysokou školou zaměřenou na něco takového by nebylo snadné uspět. A tak se budu držet hlavně té angličtiny. Přemýšlela jsem nad mezinárodními vztahy, ale po čtyřech /fajn, třech a kousek/ letech na obchodní akademii, přestože mi ty předměty nevadí, účetnictví mě dalo by se říct i baví, že bych to chtěla studovat dalších několik let? Ehm, ne děkuji. Tak... uvidíme, co z toho bude. Ale opravdu mě mrzí, že mi jeden test osobnosti/volba povolání uvedl, že prý buldozerista ze mě nebude. Jak smutné.


Kruci, tak to už dělá čtyři díly SPN, které jsem neviděla. Ups. Za to jsem viděla první čtyři díly čtvrté řady Castle, ale to jen díky tomu, že se chtěla dívat má sestra. A víte co? Asi poprvé v životě mám dvojici, u které nechci, aby byli dotyční jedinci spolu. Je to divné, doteď jsem to tak vždy chtěla. Nyní jsem si ale uvědomila, že by mi Castle s Beckettovou jako pár připadali divní a naopak vyzdvihuji jejich přátelství. Tak a je to. Možná jsem si potřebovala takhle protřídit myšlenky, proto jsem nebyla schopná si nové díly pustit. No, a nebo se budu dívat už jen se sestrou, to brzy zjistím.

Ringer. Mě ten seriál vážně baví. Jsou tu sice detaily, které jsou možná nedořešené - víte, co tím chci říct, že? - ale to má každý seriál, a proto to nechci řešit. Jednoduše se mi to líbí a užívám si to. Jen se bojím, až se odhalí pravda, co bude s Andrewem a no, Bridget. Yes, yes, I'm a shipper.

New Girl. Popravdě, zdá se mi, že ten seriál je plný hloupého humoru založeného na trapných situacích, ale ano, dokáže mě to pobavit. Navíc je tu Jess&Nick...

The Big Bang Theory. Ehm, Sheldon požádal Amy, aby byla oficiálně jeho přítelkyní. /Asi se to počítá jako spoiler, tak se omlouvám./ U postavy jako je Sheldon, páni, to je divné. Ale zasmála jsem se.

Glee. Líbí se mi scény Rachel a Kurta. Shelby s Willem měli pěkné číslo, stejně tak Someone Like You/Rumor Has it. Zpět k té Shelby ale. Myslím, že si zaslouží slušného muže svého věku. První dvě řady jsem Quinn měla ráda i se špatným chováním, ale tohle mi vadí. Už jsem říkala, že nemám ráda Blaina? A bohužel mi není sympatický ani Darren. A co se týče Finn/Santana. Už ani nevím, jestli má cenu se k tomu zmiňovat. Vidím to asi tak jako Adelle. A možná by už začala vadit Sue. Ale to si musím ještě promyslet. Mám dojem, že tuhle větu poslední dobou používám až příliš často.

Bones. Může to být ještě lepší? Protože sedmá série je parádní a já bych nejraději koukala jeden díl za druhým. Dokonce bych tenhle třetí označila za prozatím nejlepší. Protože... případ se mi líbil, Daisy s Boothem mě velice pobavila. Scény Sweetse při získání zbraně se mi také líbily, především to závěrečné testování, ale tam už je to zas spojené spíše s Boothem. K té zbrani. Ve skutečnosti by se člověk, a věřím, že někteří to udělali, mohl rýpat v tom, proč má mít psycholog zbraň a proč si Booth nemůže dočasně za parťáka vzít jiného agenta (třeba Genny Shaw z 6x22), ale vzhledem k tomu, že je to "jen" seriál a já mám Sweetse ráda, tak proč ne? Není třeba to nějak rozpitvávat. Jako jedinec byla nejlepší postavou v tomhle dílu Angela. S ní jsem se opravdu nasmála a Michaela je fantastická! A teď si říkám, jestli má cenu zmiňovat B&B... Tak jen maličko. Musím říct, že mě pořádně překvapila scéna doma v polovině epizody. Hart a spol. se tedy pořádně snaží, aby si vyžehlili Hannah, že? Jinak nevím, proč to dělají. Snad to nezní negativně. Mělo by to být úplně naopak. Ta scéna je nádherná and so cute. A já si prosím další díl. A taky pátý, protože ty promo fotky, co dnes vyšly jsou úžasné. Fisher, táta Angie i s malým... Chci toho moc, že? http://biba79.livejournal.com/152633.html

"You connect with me. Right?" - "You know I do." - "Okay, our child is half of me, so at the very least, you can connect with the me half."

Mohu si dovolit konstatovat jeden fakt? David is so hot!

Nedávno jsem si proklikala Pride&Prejudice a vážně si to chci pustit celé! Ten film je úžasný. Mám ho tak ráda. Včera dávali Až tak moc tě to nežere - mám to v pc, ale neviděla jsem to, no, teď už ano - mám dojem, že ten film je na rozhraní úplné blbiny a dobré komedie, která má něco do sebe.

Němá barikáda. Některé ty povídky na mě mají špatný dopad. To je něco jiného než filmy a seriály. Víte, že i když se to třeba může stát, není to vyloženě založené na skutečnosti, ale tohle je psáno dle skutečnosti a není to pěkné.

Doufám, že u slohové práce při maturitě bude dobré téma u úvahy, protože úvaha mi půjde skvěle. Vždyť víte, jak dobrá jsem v pokládání řečnických otázek.

Pojďme na chvíli předstírat, že jsem vlastně člověk ženského pohlaví, abych se vám mohla svěřit, že na hodiny společensko vědního semináře se mnou chodí docela pěkný kluk. A tady příběh končí.

"Michael, you can show me what you find entertaining." - "Right, I just hope it isn't mommy strangling someone."
 


Comments

1 Patty Patty | Web | 19. november 2011 at 22:12 | React

Jo kdyby to byly jen 4 díly Supernatural, které jsem neviděla, ale já jsem viděla jen první dva a dál se tak nějak nemůžu pohnout...Hm, čím to? Ringer - jsem strašně ráda, že jsem se nakonec rozhodla seriál sledovat. Team Bridget/Andrew už od prvního dílu :-D Třeba mi udělají radost a zbaví se Malcolma, nemůžu si pomoct, ale přijde mi jako naprosto zbytečná postava. New Girl jsem původně sledovat chtěla, ale nevím zda se k tomu odhodlám, zatím jsem totiž viděla jen animace z dílů na tumblr a jak jsi psala přišlo mi to takové dost hloupé, takže nevím jestli by mě to bavilo. Sheldon a dohoda spoluchodících, to mě úplně odrovnalo:-D Glee a Rumor Has it/Someone like you perfektní, poslouchám to pořád dokola. Scény s Rachel a Kurtem jsou mé oblíbené, ale co mi na téhle sérii trochu vadí je to, že Finn a Rachel nezpívají žádné duety a brala bych více Emmy a Willa.
Bones mě tuhle sérii baví čím dál tím víc a Angela mě tenhle díl snad více už ani pobavit nemohla, ona je prostě jedinečná :-D

2 Adelle Adelle | Web | 19. november 2011 at 23:29 | React

Mě zase vždy pobaví fakt, že mám k cizímu jazyku větší vztah než k rodnému.
Jsem ráda, že sis dokázala zvolit něco, co tě baví a pravděpodobně i uživí. Těším se na moment, kdy se mi to také podaří.
Ringer, New Girl, TBBT, jak to slušně říct. Jsem pozadu. A ještě asi pěkně dlouho budu. Přesně do 13.prosince, do dne odevzdání mé seminární práce.
Glee, já bych o Glee mohla mluvit celé hodiny. Shrnu to do jednoho souvětí. Chci Racheliné solo, Blaina už bylo dost, Darrena můžu, kvůli 'Santana/Finn scéně' jsem se rozčílila už dost a Sue nemám ráda už od poloviny druhé série. Sakra to bylo souvětí.
Bones, nový díl jsem neviděla, nestíhám, nestačím. Ale se vším souhlasím. :) (Páni, ono se to i rýmuje.)
David is so so hot!!!!!!!!!
Až tak moc tě to nežere jsem viděla poměrně dávno a nějak si to nemůžu vybavit. Jennifer Aniston, Ben Affleck, am I right? Jojo, vzpomínám si, že to bylo průměrně fajn.
Pěkný kluk? Nemyslím si, že by příběh musel nutně končit. Zkus to, věř si. Nemáš, co ztratit.

3 Kelly Kelly | Web | 23. november 2011 at 23:12 | React

Čeština horší jak angličtina, to mi připomíná maturitu :D a to jsem ještě měla aj V level :D
Myslím, že mezinárodní vztahy jsou dobrý a prestižní obor, takže určitě se tam bude těžké dostat, ale věřím, že když tam budeš chtít, že to zvládneš :)
SPN taky nestíhám, je to špatné :( U Castla tak daleko ještě nejsem, tak uvidíme, pak se ale určitě podělím o názor ;) Ale určitě jsou takové postavy, kdy je fakt jen to jiskření a přátelská dynamika lepší :) Samozřejmě ale nepočítáme Bones :D
Ringer, to jsme řešili na Twitteru... New Girl mi přijde chvílemi taková opravdu až moc ujetá, ale pořád se mi to líbí a Zooey je fakt skvělá.
Naprosto souhlasím, David is super hot :D
Němá barikáda - válka = nee. Přeju ti dobré téma, já taky měla vždy dobré úvahy, ale u té maturitní to bylo divné, nevím, jestli to opravovala jiná učitelka, nebo se jí nelíbil můj názor...
Páni, to je snad prvně, co jsi se zmínila o nějakém pěkném klukovi ;) A narovinu, ráda bych (o něm) slyšela víc ;)

4 Lola Lola | Web | 24. november 2011 at 21:46 | React

Buldozerista? hezké :D xD jinak s tím druhým odstavcem se naprosto ztotožňuju.. ekonomika a účto → ne-e..
Odstavec o Bones obloukem přeskakuju.. 7x03 jsem ještě neviděla, prostě nestíhám..
Kluk? stejně jako ostatní holky, jak tu čtu, jsem jedno velké ucho :D ;-))

5 Bastera Bastera | Email | Web | 5. december 2011 at 20:52 | React

No vidíš, tak to Ti nic nebrání studovat v angličtině :) A myslím, že těmi mezinárodními vztahami bys neprohloupila, ale tak stejěn to ještě několikrát změníš, že? :) A Pride and Prejudice nejlepší :) Btw krásný design! A kluk povídej! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement