"People say you only live once..."

24. september 2011 at 18:06 | valleria |  #diary
but people are as wrong about that as they are about everything." (Bones 4x26 - Hodgins/Brennan)

Zajímavé, jak rychle se můžou věci změnit. Stačí na to pár vteřin a spoustu věcí je jinak. Např. v jednu chvíli se člověk těší, že krom středečního svátku má volno i čtvrtek a pátek a v druhou jsou veškeré plány, které si za tu krátkou chvíli stihl připravit, k ničemu a zůstanou pouze plány.

Příští týden zase končí září. Naštěstí. Na začátku září jsem nechápala, proč tolik lidí chce, aby skončilo. Přemýšlela jsem, co se změní, ale už to chápu. Samozřejmě, nejraději bych už první listopadový pátek. A pak už jen každý "ten" pátek. Ostatní dny bych přeskočila, neboť se blíží zima. Eww. Vánoce. Ups. A rok 2012. Maturita. Vysoká. To ovšem pouze "možná", že? A vůbec se netěším na maturitní ples a všechno to kolem. Tyhle akce mě znervózňůjí a nemám je ráda.

Něco pozitivního, a to něco k Emily. Představte si, že sedíte na čtvrté hodině a vaše sestra vám napíše "Kůstka má syna Henryho." Nejdřív jsem byla zmatená, než mi pomalu začlo docházet, co jsem si to vlastně přečetla. Navíc se mi tomu i těžko věřilo, neboť David Boreanaz na nedělních Emmy říkal, že má termín, v té době, za dva týdny. Ovšem, jak ho správně jeho manželka Jamie opravila, už to vlastně mohlo přijít kdykoliv. A také, že ano. Ten den jsem navíc měla ještě odpoledku, ale zbytek dne jsem se nemohla dočkat, až si doma na internetu přečtu více.
A velmi se mi líbí i to jméno. Za prvé, je normální, žádný hollywoodský výmysl. Za druhé, je to jméno královské a později mi došlo, že i postava Erica Bany v "The Time Traveler's Wife" se jmenovala Henry a to už se mi začlo líbit úplně. Tak už zbývá snad jen "Gratuluji Emily" a hlavně ať jsou oba zdraví.


Tímto týdnem odstartovala letošní seriálové sezóna, což znamená jediné. Nakupilo se mi spoustu věcí ke sledování. Supernatural, Castle, dvojdíl The Big Bang Theory, druhé díly The Vampire Diaries a Ringer. Glee už jsem viděla. A přidá se ještě New Girl a jedeme znovu. Hodlám začít sledovat i How To Be A Gentleman. Plus tu mám pár staro-nových seriálů, které chci vidět - Pushing Daisies, Fringe, Alphas a začla jsem i Gossip Girl. Tedy viděla jsem první dva díly. Nevím ale, jak dlouho u toho vydržím. Velmi mile mě však překvapil Ringer. Tak jak by vás první díl měl navnadit, dost často dojde na selhání, ne však v tomto případě.

Ovšem na svou životní seriálovou lásku musím čekat ještě 40 dní. Ale nevadí, to čekání se nakonec jistě vyplatí. A nemůžu se dočkat promo fotek k sedmé řadě.

Nějak nechápu, součástí jaké sezóny jsou Pretty Little Liars. Dávají to přes prázdniny a pak až v novém roce. A uzavřít letní finále takhle hearcrushing, co se Tobyho a Spencer týče, to bylo nefér. Vydržím pár dílů, kde nejsou spolu, ale jestli Spencer začně chodit s Wrenem, budu opravdu naštvaná.

Málem bych zapomněla. Už nevím-kdy jsem nastavila nový design, zaměřený na mé nejoblíbenější páry, plus Lea&Cory či Rachel&Finn jsou tam speciálně pro Adelle a vůbec všechny, kdo sledují Glee, neboť jsem se nemohla o poslední fotce rozhodnout. Ale jsem spokojená.

Heh, tak pro dnešek to, myslím, stačí, že.
 


Comments

1 Patty Patty | Web | 24. september 2011 at 19:44 | React

Už aby bylo 3.listopadu. Nemůžu se dočkat :-) A na promo fotky k 7.sérii se už strašně těším, jsem vážně zvědavá co vymysleli tentokrát :-)
Když jsem si na internetu přečetla, že Emily už porodila neskutečně mě to překvapilo. Já čekala, že dříve jak koncem října, začátkem listopadu rodit nebude :-D ale vybrali krásné jméno :-)
Jop, nová seriálová sezóna je už v plném proudu a já toho mám tolik, že všechno pomalu asi nestíhám sledovat. Gossip Girl jsem kdysi dávno sledovala, ještě když začínala první řada a vydržela jsem u toho jen pár dílů. Tenhle typ seriálu nesnáším...První díl Ringer už mám za sebou (na druhý se dneska chystám) a nijak zvlášť mě neuchvátil, ale ani nezklamal. Každopádně Sarah odvedla skvělou práci :-)
Už jsi viděla Supernatural? Konec mě naprosto šokoval...
Netuším, zda jsem ti už v některém z předešlých článků chválila tvůj krásný layout. Ale co, i kdyby pochválím ti ho znovu :-) Do záhlaví jsi vybrala krásné fotky :-) Jůůů, to jsem se rozepsala :-D

2 Patty Patty | Web | 24. september 2011 at 20:50 | React

epizoda SPN byla skvělá, jen ten konec mě vážně šokoval, uvidíš sama :-) Jsem zvědavá co na to řekneš :-)

3 Patty Patty | Web | 24. september 2011 at 20:51 | React

Ne, že bych přímo nesnášela všechny seriály o teenagerech, to ne...ale nesnáším seriály o nechutně bohatých, rozmazlených dětičkách, které z nudy neví co by dělaly a přesně takový typ seriálu je Gossip Girl.

4 roxanne roxanne | Web | 25. september 2011 at 15:51 | React

ehm, tak to máš zjevně mezery v téhle pohádce. Královna: ,,Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi kdo je na světě nejkránější.'' Zrcadlo:,,Jsi krásná má královno, však krásnější než ty je dívka s pletí bílou jako sníh, Sněhurka.'' (tak zhruba)

5 Lola Lola | Web | 25. september 2011 at 16:39 | React

Holka zpomal! neber to tak hopem.. děsíš mě.. :D vím, že ten čas strašně letí a za chvíli to tu fakt všechno bude, ale zatím si to nechci připouštět, protože je s tím starostí až až...
Emily taky patří moje gratulace :) snad se brzy objeví i nějaká ta fotečka :) nemusí jich být moc, dokážu si představit, jak to může být strašně otravné a navíc má každý právo na své soukromí, ale láká mě to rozplývat se nad roztomilostí Emilina miminka :D ;-)
O seriálech mi ani nemluv. Asi jsem divná nebo co, nestihám nic sledovat ani prázdninový Leverage, který měl letos jenom 10 dílu jsem ještě nedohnala.. natož abych začínala s něčím novým.. asi zůstanu při svých starých zaběhnutých věcích SPN a později k tomu přibudou Kostičky :D

6 Lola Lola | Web | 25. september 2011 at 17:37 | React

*věcech
to jsem napsala co za patvar? :D

7 Adelle Adelle | Web | 28. september 2011 at 16:13 | React

Uhůůů... speciálně pro Adelle. Myslím, že se červenám. :)
To s těmi plány mě mrzí, snad se ti podaří je uskutečnit někdy příště.
No o tom mi ani nemluv, já jsem z maturity a vysoké už teď na nervy a to mám ještě o rok delší čekání než ty. Tak trochu si přeju, aby ten konec světa v prosici 2012 opravdu přišel. Jak by bylo všechno jednodušší. Doufám, že až budeš na maturitním věčírku, tak aspoň trošinku změníš názor a nakonec si ho užjieš, už máte termín? A jak nakonec dopadly ty stužky?
Já jsem byla z téhle novinky hodně nadšená. A s tím jménem souhlasím. Henry je krásné jméno ale hlavně teda normální. Rodiče, kteří dítě pojmenují Apple a podobně bych postavila do řady a postřílela. Nebo je s takovým jménem nechala žít. Ve vedlejší třídě je nová slečna, která se jmenuje Kleopatra. Není to špatné jméno, ale já uvažovala, že bych takhle pojmenovala svého bdoucího psa, ne dceru.
Já se teď doslova točím v kruhu - stahování nových dílů, stahování titulků, sledování epizod a pak zase znovu stahování. Mám teď toho tolik rozkoukaného, že prakticky už nedělám ani nic jiného.
Začínám silně uvažovat o Bones maratonech každý pátek, většinou tedy už bez kamarádek. Mým plánem je toho stihnout co možná nejvíc. (To pokušení sledovat sedmou řadu aktuálně je tady totiž veliké.) No ale nejsem Superman a jak se znám, nedopadne to.
Omlouvám se za všechny chyby a překlepy, ale nechce se mi to po sobě číst znovu. :)

8 bones1 bones1 | Web | 1. october 2011 at 9:35 | React

Tak ma potešilo to tvoje na svoju životnú serialovú lásku :D ááách tak pekné :D proste sa mi to veľmi páči...je to také zlaté..:)

9 Kelly Kelly | Web | 2. october 2011 at 20:18 | React

Design je krásný :) Nějak jsem se nedostala k napsání komentu :( Asi se mi to bude stávat častěji, nicméně články číst chodím ;) A máme twitter :)

10 Bastera Bastera | Web | 14. october 2011 at 20:14 | React

Páni ty toho sleduješ :) Jj je to krásné jméno Henry :) Nesnáším ty jejich různé výmysly typu Apple, Sunday rose atd :D A design je taky moc pěkný, povedl se Ti :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama